زرین تاب
  • تولید و عرضه مبلمان ویلایی و خانگی (صندلی باغی - تاب باغی - تاب ریلکسی - چتر و مصنوعات چوبی)

فروشگاه اینترنتی زرین تاب

فروشگاه زرين تاب با محوریت فروش اینترنتی مبلمان فضای باز جهت خرید مبلمان فلزي، تاب باغي، صندلي ریلکسی و چتر با خدمات متنوع و تنوع توليد و ضمانت بر روی محصولات با ارسال به سراسر کشور افتتاح گردید.

زرين تاب مفتخر است سفارشات شما هموطنان عزیز را به صورت ثبت سفارش اینترنتی و یا سفارش از طریق تلفن دفتر فروش ۰۲۶۳۶۳۲۱۰۶۴ و تلفن همراه و واتساپ ۰۹۱۹۵۵۳۳۱۰۹ ثبت نماید.
همواره رسالت اصلی فروشگاه زرين تاب تامین لوازم و کالای مورد نیاز مردم، با بالاترین کیفیت و در عین حال نازلترین قیمت بوده است. با توجه به تنوع بالا در سلیقه و نیاز مشتریان، عمده توجه این فروشگاه بر محوریت عرضه کالا با حفظ موجودی و پایداری تعداد محصولات در تمام سطوح فروش است. همچنین در فروشگاه زرین تاب به عنوان یک فروشگاه موفق، قیمت‌گذاری مناسب و تخفیف‌های واقعی به عنوان اصلی مهم در منشور اخلاقی مطرح بوده و تمام قوانین با توجه به این امر تدوین و اجرایی می‌شود.

این فروشگاه مجموعه ای تولیدی های معتبر در سطح کشور می باشد که تلاش داشته اند با تولید کالای مرغوب ایرانی از خروج ارز و واردات از بیگانه نقش خود را در اقتصاد ملی ایفا نمایند. در این راستا تلاش شده تا از یک سو با حذف واسطه‌ از افزایش قیمت کاذب تولیدات جلوگیری شود و از سمت دیگر، با ارائه دسترسی در تمام شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک از تفاوت زیاد قیمتی ممانعت به عمل آید تا حقوق مشتری مداری به شکل کامل و جامعی برقرار شود.

در سال ۱۳۹۸ و در راستای پشتیبانی از رونق تولید ملی در تلاشیم تا با حمایت از کالای ایرانی، بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات تولید کشور را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم.

به امید ایرانی آباد و سرافراز .توليدملي

آدرس دفتر:

کرج – محمدشهر – همایون ویلا   خیابان شقایق – پلاک 18

مشاوره و خريد:

۰۲۶۳۶۳۲۱۰۶۴

۰۹۱۹۵۵۳۳۱۰۹

ایمیل:

Info@ZarrinTab.com

 

تمام حقوق سايت متعلق به زرين تاب مي باشد.

سوال داري؟؟؟؟؟  بپرس
مکالمه را شروع کنید

سلام هر سوالي داريد بپرسيد

در چند دقیقه پاسخ می دهیم