فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید:

۰۲۶۳۶۳۲۱۰۶۴

۰۹۱۹۵۵۳۳۱۰۹

مهم:

این محصول فقط از نظر شکستگی و خمیدگی تا دو سال ضمانت می گردد.

هزینه بسته بندي، ارسال و بیمه باربری از درب کارگاه به عهده مشتری می باشد.

صندلی فلزی مخصوص باغ ، ویلا و فضای باز در مدل های مختلفی از جمله مدل گلبرگ ، فرفورژه ، بامبو و از جنس لوله فلزی با استفاده از جوش آرگون CO2 در رنگ های سفید و سیاه تولید می شود. رنگ مورد استفاده الکترواستاتیک بوده و صندلی فلزي با وزن حدود ۱۲ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و جابجایی است.

شما مي توانيد با توجه به نياز و سليقه خود و فضاي دراختيار به تعداد مورد دلخواه (۴ تا ۶ نفره) سفارش داده و صندلي فلزي به همراه ميز وسط دريافت نموده و در باغ ، ويلا يا تراس خود قرار دهيد.

روکش های پارچه ای از جنس پارچه ملحفه ای توليد كارخانجات اردكان يزد به راحتی قابل تعویض و شستشو می باشد.

صندلي فلزي قيمت صندلي فلزي گلبرگ فرفورژه بامبواین محصول مطابق با سفارش مشتری در استان تهران و البرز به وسیله وانت بارهای خود تولیدی و در سایر استان ها به وسیله باربری های مجاز ارسال می گردد.

ابعاد (سانتیمتر) جلو و پشت طرفین کف تا نشیمن
صندلی ۵۸ ۶۸ ۳۸

كوسن کف صندلی در اندازه ۵۰ در ۵۰ سانتی متر و کوسن گرد پشت با قطر تقریبی ۵۰ سانتی متر می باشد و در داخل آن اسفنج با قطر ۷ سانتی متر قرار می گیرد. این کوسن ها دارای تنوع رنگ بالا بوده قابلیت جدا شدن از صندلی ها را دارند.

میز وسط در دو طرح معمولی و سوراخ دار (جهت تعبیه چتر) با ارتفاع تقریبی ۷۰ سانتی متر و قطر ۱۰۵ سانتی متر تولید می گردد که شیشه ای به قطر ۶ میلی متر بر روی آن قرار می گیرد.

طرح های پرفروش سال:

انواع صندلي هاي ويلايي (فلزي)

تمام حقوق سايت متعلق به زرين تاب مي باشد.

سوالی دارید؟ در واتس آپ با ما گفتگو کنید
مکالمه را شروع کنید

سلام هر سوالي داريد بپرسيد

در چند دقیقه پاسخ می دهیم