جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید:

۰۲۶۳۶۳۲۱۰۶۴

۰۹۱۹۵۵۳۳۱۰۹

مهم:

این محصول فقط از نظر شکستگی و خمیدگی تا دو سال ضمانت می گردد.

هزینه بسته بندي، ارسال و بیمه باربری از درب کارگاه به عهده مشتری می باشد.

صندلی فلزی مخصوص باغ ، ویلا و فضای باز در مدل های مختلفی از جمله مدل گلبرگ ، فرفورژه ، بامبو و از جنس لوله فلزی با استفاده از جوش آرگون CO2 در رنگ های سفید و سیاه تولید می شود. رنگ مورد استفاده الکترواستاتیک بوده و صندلی فلزي با وزن حدود ۱۲ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و جابجایی است.

شما مي توانيد با توجه به نياز و سليقه خود و فضاي دراختيار به تعداد مورد دلخواه (۴ تا ۶ نفره) سفارش داده و صندلي فلزي به همراه ميز وسط دريافت نموده و در باغ ، ويلا يا تراس خود قرار دهيد.

روکش های پارچه ای از جنس پارچه ملحفه ای توليد كارخانجات اردكان يزد به راحتی قابل تعویض و شستشو می باشد.

صندلي فلزي قيمت صندلي فلزي گلبرگ فرفورژه بامبواین محصول مطابق با سفارش مشتری در استان تهران و البرز به وسیله وانت بارهای خود تولیدی و در سایر استان ها به وسیله باربری های مجاز ارسال می گردد.

ابعاد (سانتیمتر) جلو و پشت طرفین کف تا نشیمن
صندلی ۵۸ ۶۸ ۳۸

كوسن کف صندلی در اندازه ۵۰ در ۵۰ سانتی متر و کوسن گرد پشت با قطر تقریبی ۵۰ سانتی متر می باشد و در داخل آن اسفنج با قطر ۷ سانتی متر قرار می گیرد. این کوسن ها دارای تنوع رنگ بالا بوده قابلیت جدا شدن از صندلی ها را دارند.

میز وسط در دو طرح معمولی و سوراخ دار (جهت تعبیه چتر) با ارتفاع تقریبی ۷۰ سانتی متر و قطر ۱۰۵ سانتی متر تولید می گردد که شیشه ای به قطر ۶ میلی متر بر روی آن قرار می گیرد.

طرح های پرفروش سال:

انواع صندلي هاي ويلايي (فلزي)