جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید:

۰۲۶۳۶۳۲۱۰۶۴

۰۹۱۹۵۵۳۳۱۰۹

مهم:

این محصول فقط از نظر شکستگی و خمیدگی تا دو سال ضمانت می گردد.

هزینه بسته بندي، ارسال و بیمه باربری از درب کارگاه به عهده مشتری می باشد.

گل ها یکی از بهترین و شیک ترین وسایل تزئینی در دکوراسیون خانه هستند که همیشه از طرف طراحان دکوراسیون پیشنهاد می شوند. اما اینکه چه گلی و در کجای خانه قرار دهید نیز تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد معمولا همه ی افرادی که به گل و گیاه علاقه دارند در خانه ی خود از گل های زیبا و شیک به عنوان وسایل تزئینی استفاده می کنند. جاگلداني فلزي يا استند گلدان یکی از بهترین و زیباترین وسایل ها برای قرار دادن گل است. جاگلداني فلزي در انواع مدلها ساخته شده اند و خرید آن بستگی به نیاز شما دارد این استند ها طوری طراحی شده اند که می توانید با توجه به گل هایی که دارید يا برای گوشه خانه و یا برای قرار دادن در مغازه و اگر گل زیادی دارید از استند های بزرگ میتوانید استفاده کنید.

جاگلداني هاي زرين تاب پس از توليد به دست هنرمندان به دقت به وسيله مواد شوينده صنعتي تميز شده و سپس در كوره مخصوص تا ۲۲۰ درجه حرارت ديده و به وسيله تكنولوژي الكترواستاتيك رنگ آميزي مي شود و در مقابل زنگ زدگي كاملاً مقاوم هستند..

مشتريان خوش سليقه مي توانند با توجه به دكوراسيون منزل و يا محل كار خود با ذوق و سليقه جاگلداني خود را در رنگ هاي سفيد يا مشگي يا رنگ هاي سفارشي انتخاب نمايند.

طراحان دكوراسيون باغ و ويلا معمولاً در زمان طراحي و نقشبندي محل موردنظر جاگلداني هاي فلزي را جهت تكميل طرح خود در كنار تاب هاي باغي و صندلي هاي فلزي زرين تاب قرار مي دهند تا زيبايي محيط دوچندان گردد.

انواع طرح هاي جاگلداني