جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید:

دفترفروش:

۰۲۶۳۶۳۲۱۰۶۴

۰۹۱۹۵۵۳۳۱۰۹

مهم:

مدل های کنفی فقط از نظر شکستگی و خمیدگی تا دو سال ضمانت می گردد و مدل پلی اتیلن از نظر شکستگی و خمیدگی و همچنین استقامت بافت تا دو سال ضمانت می گردد.

هزینه بسته بندی, ارسال و بیمه باربری از درب کارگاه به عهده مشتری می باشد.

تاب ریلکسی (صندلي راحتی) از لحاظ بافت انواع مختلف دارد، نوع کنفی، نوع پلی اتیلن UV و غیره که  مقاوم در برابر بارش برف و باران و تابش آفتاب (تاب ريلكسي بافت کنفی قابلیت استفاده در فضای باز را ندارد) هستند.

صندلی معلق را می‌توانید تقریباً در داخل خانه و در هر اتاقی نصب کرده  و از زیبایی آن لذت ببرید.

تنوع تاب ریلکسی به قدری زیاد است که شما می توانید با توجه به بودجه و دکوراسیون محل نصب، مدل مورد نظر خودتان را پیدا نمایید. در عین حال تنوع تشک های آنها هم بسیار زیاد است.

ساختار اصلی صندلی معلق یا تاب ریلکسی لوله های آهنی است که پس از ساخت بوسیله رنگ الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده و پس از آماده سازی بوسیله دست بافته می شوند. نوع پلی اتیلن قابل شستشو بوده و در مقابل آفتاب و باد و باران مقاوم است و نوع کنفی با قیمت بسیار مناسب خود، میتواند زینت بخش منازل شما باشد.

تاب هاي ريلكسي مدل یک نفره ۱۳۵ کیلوگرم و دونفره تا ۲۵۰ کیلو گرم تحمل وزن دارند و قطعات آن جدا از هم بود: پایه گرد زیرین در یک نفره ۱۱۰ سانتی متر و در دونفره ۱۴۰سانتی متر و ارتفاع علمک ۱۹۰ سانتی متر که در یک نفره یک علمک هلالی مانند داشته و در دونفره دوعلمک جهت تحمل وزن دارند. و قسمت پایین علمک با پیچ به پایه بسته می شود و در قسمت بالا از طریق پیم و فنر متصل به علمک سبد را زمان نصب آویزان می نمایید.

حالت استفاده به صورت جلو عقب و چپ و راست است که نباید سبد در هنگام تاب خوردن از محیط دایره زیر خارج شود.

رنگ بندهای کنفی و روکش های تشک:

هشدار: هيچ توليدكننده اي اين نكته رو به شما نميگه!!!!

فروشگاه تاب هاي ريلكسي (راحتي)

گالری عکس