جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۹۵۵۳۳۱۰۹ ۰۲۶۳۶۳۲۱۰۶۴

مهم:

این محصول فقط از نظر شکستگی و خمیدگی تا دو سال ضمانت می گردد.

هزینه ارسال و بیمه باربری از درب کارگاه به عهده مشتری می باشد

چتر ويلايي و باغي در فصول گرم برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و در فصول سرد هنگام بارندگی مورد استفاده می باشد. چتر ويلايي فضای باز در دو مدل پایه وسط و پایه کنار عرضه می شود و دارای دو اندازه با قطر ۳ متر و ۴ مترمی باشد که به راحتی می تواند میزهای ۴ تا ۸ نفره را پوشش دهد.

چترهای پایه کنار از جنس آهن می باشد که در مقابل باد و تغییرات جوی بسیار مقاوم می باشد. و در دو سایز سه و چهار متر ساخته می شود.

چتر باغي چتر ويلايي قيمت چتر و سايبانچترهای پایه وسط  در دو نوع  پایه وسط استیل و پایه وسط چوبی عرضه می گردد. که هر دو نوع در دو سایز سه و چهار متر ساخته می شود.

چوب (روسی) یا استیل علاوه بر استحکام بالا دارای وزن کم و همچنین ضد زنگ و خوردگی می باشد. خاصیت ضد زنگ بودن این چتر را برای استفاده در محیط های باز ، باغی و ویلایی و مناطق مرطوب و ساحلی کاملا مناسب می نماید.

همچنین این چتر دارای ویژگی تغییر ارتفاع می باشد و مکانیزم باز و بسته شدن، تغییر محل پیم در سوراخ های ستون وسط می باشد.- در چتر پایه کنار این کار به راحتی به کمک قرقره کنار پایه صورت می گیرد- پایه آن نیز علاوه بروزنه آهنی در پایین چتر، قابلیت پیچ شدن و اتصال به زمین را برای استحکام بیشتر درمقابل باد را دارا می باشد.

پارچه بکار برده شده در این محصول ازمواد نانو پلی استر ضد آب انتخاب می شوند که هزینه بالاتری نسبت به پارچه های ساده دارند و در مقابل تابش آفتاب دچار پوسیدگی و رنگ پریدگی نمی شود.

جهت سهولت استفاده از چتر در تاريكي شب ، چتر با استفاده از لامپ هاي نئون توليد شده است. ۴ عدد لامپ نئون در بازوهاي زير چتر تعبيه شده كه فضايي يه مساحت ۱۰ متر مربع را به خوبي روشن مي كند. مي توان مستقيم از برق ۲۲۰ ولت يا برق جافندكي خودرو براي تغذيه لامپ ها كمك گرفت.

 

فروشگاه چتر و سايه بان

گالری عکس